» Ana Sayfa
   » X-Files Nedir?
   » FORUM
   » X-Cast
   » Bölüm Rehberi
   » Bölüm Adları
   » Mitoloji
   » Senaryolar
   » Fanfiction
   » Fanart
   » Basında X Files
   » X-Sözlük
   » Bilmedikleriniz
   » The X Team
   » Etkinlikler
   » Linkler


Dizi ve sayfa ile ilgili her
türlü soru ve önerinizi
faq@thexfiles-tr.net
adresine yollayabilirsiniz!

 
...:: 1. The X Files Türkiye Buluşması (06/07 Temmuz 2001) ::...NOT: Resim altı yazıları Oğuzhan (patient x) tarafından yazılmıştır.

  

İşte buluştuk!!. Boğazın enfes manzarası arkamızda. Önce alt sıra soldan sağa:
Rukiye,Beri,Fulden,Murat,Sercan yada Ercan(ayıramadım pardon),Fuat..
Üst sıra yine soldan sağa:
Tülay,Ezgi,Ece,Oğuzhan,Engin,Sercan yada Ercan (?)
Not: Sercan ile Ercan ikiz files olduğu için ayırmakta güçlük çekiyoruz.Bol bol X-Files konuştuk,tanıştık şimdi TGRT zamanı."İlk Hedefimiz TGRT ileri.."sesleriyle düştük yola.
Yola düşmedik tabiki Otobüse bindik :)

Eveeeet.TGRT'nin önündeyiz. Hemen bir hatıra fotoğrafı tabiki. Birazdan fetih başlıyor.

İlk olarak Sait Eken Bey'in yanındayız. Konumuz tabiki dizi ve TGRT. Ne olacak bu X-Files'in hali diye efkar basınca Sait Bey ve Sercan yada Ercan birer sigara yakıyorlar.. Ama şunu eklemeden geçemiycem o günkü ilgisinden dolayı Sait Bey'e çok teşekkür ederiz.


Eeeh artık Sait Bey'in yanından ayrılma zamanı. Yaklaşık 2,5 saat Sait Bey'le X-Files konuştuk. Tabiki hemen çevresini sarıyoruz ve bir hatıra fotosu çektiriyoruz.
NOT: Elimdeki video kaset bize Sait Bey'in hediyesi olan "Pilot" bölümüne ait kaset. Kaset şu anda çok özel bir kasa içinde havasız,tozsuz,steril bir ortamda saklanıyor.
Şimdi de TGRT Dış Yayınlar Alım Sorumlusu(ydu) Serap Hanım'ın(Beyaz hırkalı) yanındayız. Maalesef TGRT'den ayrıldı ama çalışmalarımıza ve diziyi destekleyeceğine dair söz verdi. Daha sonra yanımıza TGRT'de program tanıtımları hazırlayan Sevda Hanım(gri t-shırtlu) geldi.O da bize diziyle ilgili daha güzel tanıtımlar hazırlayacağına dair söz verdiTheXFiles-TR isminin kullanım hakları İzmir 14. Noterinden alınan belgeyle sayfamız adına kayıt altına alınmıştır. TheXFiles-TR isminin başka kişi,kurum ve Internet siteleri tarafından kullanılması yasaktır. Site içerisinde yer alan tüm haber, metin, ve diğer içerik thexfiles-tr.net 'e aittir. Hiçbir şekilde basılı veya herhangi diğer bir elektronik ortamda (CD, Internet vs.) izinsiz kullanılamaz. Sitemizin Beyin Atölyesi, Fanfic, Fanart bölümlerinde yayınlanan yazı, resim vb. eserlerin sorumlulukları, sahiplerine aittir. Alıntı, kopya olduğu anlaşılan eserler derhal silinecektir.

Bu site The X Files hayranları tarafından hazırlanmış, dizinin Türkiye'deki hayranlarına kaynak teşkil etmesi için tamamen amatör sebeplerle oluşturulmuş bir sitedir. 1013 Productions ve 20th Century Fox ile hiçbir bağlantısı yoktur. The X Files ile ilgili tüm haklar, bu şirketlere aittir.

Copyright © 1999-2006 TheXFiles-TR