» Ana Sayfa
   » X-Files Nedir?
   » FORUM
   » X-Cast
   » Bölüm Rehberi
   » Bölüm Adları
   » Mitoloji
   » Senaryolar
   » Fanfiction
   » Fanart
   » Basında X Files
   » X-Sözlük
   » Bilmedikleriniz
   » The X Team
   » Etkinlikler
   » Linkler


Dizi ve sayfa ile ilgili her
türlü soru ve önerinizi
faq@thexfiles-tr.net
adresine yollayabilirsiniz!

 
...:: 2. The X Files Türkiye Buluşması (22/23 Haziran 2002) :: YAZI 2 ::...Evet biz bunu hep yapıyoruz ve sürekli buluşuyoruz,kahretsin 1 numarayız :)

Öncelikle Murat'ın dediği gibi toplantı sponsorlarımız DURU KOLONYA,ASYA TUR'a teşekkür ediyorum. Sürekli dönüp dolaşıp Asya Tur yazıhanesinin önüne geldimiz için sponsorumuz oldular. Kolonya işinide Rukiye borçluyuz,elindeki şişeyle yağmur gibi kolonya yağdırıyordu.

Tabii asıl teşekkür ev sahiplerimize; Beri, Murat,Melis İzmir'e indiğimiz andan döndüğümüz ana kadar yapmış olduklarınıza,rehberliğine çok çok teşekkür ederim. Fulden'ide ev sahibi sayıyor onada teşekkür ediyorum.

Otobüste gelirken 5 kişinin kibrit kutusu kadar tv ekranından Mulder-Scully izleyeme çalışması,Rukinin Mulder soyunuyor diyince yan koltuğa fırlaması,Gene rukinin tv'yi ayarlamaya çalışırken ön taraftaki adamın kafasına antenle vurması,yolcuların biraz yavaş konuşursanız uyuycaz demesi,otobüs personelinin gösterdiği sabır görülmeye değerdi.

İzmirdeki arkadaşlara otel içinde teşekkür etmek lasımdı.otelin adı TANIK OTEL. anca bukadar uyabilirdi günün anlam ve ehemmiyetine :) Yanlız bi odaya oniki kişi girince ve uzun süre çıkmayınca otel yönetiminden bi uyarı cezası aldık o ayrı :)

Dünya kupası heyecanına benide kattığınız içinde size teşekkür etmem lasım,izlediğim ilk maçtı :)) son maçta olabilirdi çünkü rukiyle yanyana oturuyordum ve vuruş menzili içindeydim, TEŞEKKÜRLER TÜRKİYE İYİKİ KAZANDIN :p.. Maç sonrası grubumuz adına yapılan sevgi gösterileri harikaydı tüm izmir sokaklardaydı

S4 guide ve offical magazinleri taşımak büyük keyifti (ama bukadar uzun değil)

Nigar bizi gördükten sonra tezin için konu ayağına gelmiş oldu,bizi incelersen profesör bile olabilirsin. Bu arada arşivini TGRT'ye gönderip diziye ilgi yok diyenlerin suratına çarpmak gerekir.

Beri tüm yolculuklarda kartını kullandığı için belediye tarafından "YILIN EN HAYIR SEVER VATANDAŞI" seçildi bunuda ekliyim.

Bu arada "KIZ KULESİNİN SAAT KULESİNE BAKAN TARAFI" diye bi yer yok,zaten kız kuleside İzmir'de değil :p.

İlk oynadığım Tabu oyununda göstermiş olduğum başarı görülmeye değerdi,bu yüzden kızlar kazandı :)

Teleferikle çıkarken Mulder'ın deli olduğunu test edip onaylamamızda günün ilgi çeken notlarından biriydi. Mulder deyince (dudaktan bahsetmiycem) Beri'lerde gördüğüm DD'nin görüntüleri şok etti beni. Öyle filmler çevir xfiles'ta 9 sene tık yok şaşılacak şey,şap falan yedi herhalde :p.. Neyse herkes hata yapar (bakarmısınız toz kondurmuyorum hala)

Şimdilik aklıma gelen ilk şeyler bunlar,tekrar gelen herkese teşekkür ediyorum. Gelecek seneki buluşmamız Ankara'da olucak haberiniz olsun

OğuzhanTheXFiles-TR isminin kullanım hakları İzmir 14. Noterinden alınan belgeyle sayfamız adına kayıt altına alınmıştır. TheXFiles-TR isminin başka kişi,kurum ve Internet siteleri tarafından kullanılması yasaktır. Site içerisinde yer alan tüm haber, metin, ve diğer içerik thexfiles-tr.net 'e aittir. Hiçbir şekilde basılı veya herhangi diğer bir elektronik ortamda (CD, Internet vs.) izinsiz kullanılamaz. Sitemizin Beyin Atölyesi, Fanfic, Fanart bölümlerinde yayınlanan yazı, resim vb. eserlerin sorumlulukları, sahiplerine aittir. Alıntı, kopya olduğu anlaşılan eserler derhal silinecektir.

Bu site The X Files hayranları tarafından hazırlanmış, dizinin Türkiye'deki hayranlarına kaynak teşkil etmesi için tamamen amatör sebeplerle oluşturulmuş bir sitedir. 1013 Productions ve 20th Century Fox ile hiçbir bağlantısı yoktur. The X Files ile ilgili tüm haklar, bu şirketlere aittir.Copyright © 1999-2006 TheXFiles-TR