» Ana Sayfa
   » X-Files Nedir?
   » FORUM
   » X-Cast
   » Bölüm Rehberi
   » Bölüm Adları
   » Mitoloji
   » Senaryolar
   » Fanfiction
   » Fanart
   » Basında X Files
   » X-Sözlük
   » Bilmedikleriniz
   » The X Team
   » Etkinlikler
   » Linkler


Dizi ve sayfa ile ilgili her
türlü soru ve önerinizi
faq@thexfiles-tr.net
adresine yollayabilirsiniz!

 
...:: Sinetel Dublaj Ziyareti (31 Aralık 2002) ::...NOT: Resim altı yazıları Murat tarafından yazılmıştır.


Murat, Ece, ve Oğuz; Oya Presciler ile Ali Düşenkalkar'ın işine burunlarını sokmaya çalışırken.("ya aslında şöyle çevrilse daha bi iyi olur sanki..")Ali Düşenkalkar, Murat, Oya Presciler, Ece, OğuzEce, Dublajlanmamış bölümlerin kasetleri ve onlara dokunmanın verdiği hırs, zafer vs. gibi duygular içindeki Oğuz. :)Ali Düşenkalkar, Ruki, Oya Presciler.Toplu halde Sinetel kafesinde(café, kafes değil) otururken. Sigara molası.Şu anda adını unuttuğum pek değerli ses yönetmeni abla ve ses teknisyeni. kusura bakmayın...hem zaten fotoğraf da iğrenç çıkmış...ühü rezilim ben.


TheXFiles-TR isminin kullanım hakları İzmir 14. Noterinden alınan belgeyle sayfamız adına kayıt altına alınmıştır. TheXFiles-TR isminin başka kişi,kurum ve Internet siteleri tarafından kullanılması yasaktır. Site içerisinde yer alan tüm haber, metin, ve diğer içerik thexfiles-tr.net 'e aittir. Hiçbir şekilde basılı veya herhangi diğer bir elektronik ortamda (CD, Internet vs.) izinsiz kullanılamaz. Sitemizin Beyin Atölyesi, Fanfic, Fanart bölümlerinde yayınlanan yazı, resim vb. eserlerin sorumlulukları, sahiplerine aittir. Alıntı, kopya olduğu anlaşılan eserler derhal silinecektir.

Bu site The X Files hayranları tarafından hazırlanmış, dizinin Türkiye'deki hayranlarına kaynak teşkil etmesi için tamamen amatör sebeplerle oluşturulmuş bir sitedir. 1013 Productions ve 20th Century Fox ile hiçbir bağlantısı yoktur. The X Files ile ilgili tüm haklar, bu şirketlere aittir.

Copyright © 1999-2006 TheXFiles-TR