» Ana Sayfa
   » X-Files Nedir?
   » FORUM
   » X-Cast
   » Bölüm Rehberi
   » Bölüm Adları
   » Mitoloji
   » Senaryolar
   » Fanfiction
   » Fanart
   » Basında X Files
   » X-Sözlük
   » Bilmedikleriniz
   » The X Team
   » Etkinlikler
   » Linkler


Dizi ve sayfa ile ilgili her
türlü soru ve önerinizi
faq@thexfiles-tr.net
adresine yollayabilirsiniz!

 


The X Files Türkiye; 1998'de kurulduğundan beri çok yol aldı; The X Files dizisine hayranlık besleyen insanların birbirini bulmasıyla kişisel bir sayfadan öteye geçti, yeni üyelerle gelişti, güçlendi ve bir grup halini aldı.

Bu grup, ilk defa 6 Temmuz 2001'de bir araya geldiğinde, amaç TGRT ziyaretiydi. The X Files Türkiye Forumu aracılığıyla muhabbette olan insanlar olarak ilk buluşmayı yaptığımızda, sanırız hiçbirimizin aklından bu birlikteliğin seneler geçtikçe daha da güçleneceği, daha da gelişeceği geçmemiştir. Ama hala buradayız işte.. Tabii ki, bir şekilde diyaloğumuzu yitirdiğimiz arkadaşlarımız da yok değil ancak yolun başından beri burada olan arkadaşlarımız da yadsınamayacak kadar fazla..

2001'deki ilk buluşmadan sonra, özellikle büyükşehirlerdeki arkadaşlarımız kendi aralarında sık sık buluşmaya başladılar ve Temmuz'un ilk haftalarında Türkiye çapındaki phile'ların buluşması geleneksel hale geldi zamanla... Geleneksel buluşmamız her yıl artan katılımcı sayısıyla düzenlenmeye devam ediyor.


Bu sayfada, yapılan buluşmalar ve etkinlikler ile ilgili bilgilere ve foroğraflara yer vereceğiz. Oralarda bir yerlerde olup ta hala diğer X-Phile'lar ile tanışmadıysanız, bu sayfada yer alanlar umarız sizi de yakın zamanda aramızda görmemize sebebiyet verir.

Görüşmek üzere..


         
1. The X Files Türkiye Buluşması (06/07 Temmuz 2001)
x
Yazılar (1) (2)
2. Geleneksel The X Files Türkiye Buluşması (22/23 Haziran 2002) x Yazılar (1) (2) (3)
*forumdan derlenmiştirler*
Sinetel Dublaj Ziyareti (31 Aralık 2002)
x
 
3. Geleneksel The X Files Türkiye Buluşması (05/06 Temmuz 2003)
x
Yazılar (1)
4. Geleneksel The X Files Türkiye Buluşması (10/11 Temmuz 2004)
x
Yazılar (1)
5. Geleneksel The X Files Türkiye Buluşması (06/07 Ağustos 2005)
x
Yazılar (1)
  
6. Geleneksel The X Files Türkiye Buluşması (1 Temmuz 2006)
x
Yazılar (1)
   
       
       


TheXFiles-TR isminin kullanım hakları İzmir 14. Noterinden alınan belgeyle sayfamız adına kayıt altına alınmıştır. TheXFiles-TR isminin başka kişi,kurum ve Internet siteleri tarafından kullanılması yasaktır. Site içerisinde yer alan tüm haber, metin, ve diğer içerik thexfiles-tr.net 'e aittir. Hiçbir şekilde basılı veya herhangi diğer bir elektronik ortamda (CD, Internet vs.) izinsiz kullanılamaz. Sitemizin Beyin Atölyesi, Fanfic, Fanart bölümlerinde yayınlanan yazı, resim vb. eserlerin sorumlulukları, sahiplerine aittir. Alıntı, kopya olduğu anlaşılan eserler derhal silinecektir.

Bu site The X Files hayranları tarafından hazırlanmış, dizinin Türkiye'deki hayranlarına kaynak teşkil etmesi için tamamen amatör sebeplerle oluşturulmuş bir sitedir. 1013 Productions ve 20th Century Fox ile hiçbir bağlantısı yoktur. The X Files ile ilgili tüm haklar, bu şirketlere aittir.

Copyright © 1999-2006 TheXFiles-TR