» Ana Sayfa
   » X-Files Nedir?
   » FORUM
   » X-Cast
   » Bölüm Rehberi
   » Bölüm Adları
   » Mitoloji
   » Senaryolar
   » Fanfiction
   » Fanart
   » Basında X Files
   » X-Sözlük
   » Bilmedikleriniz
   » The X Team
   » Etkinlikler
   » Linkler


Dizi ve sayfa ile ilgili her
türlü soru ve önerinizi
faq@thexfiles-tr.net
adresine yollayabilirsiniz!

 Fanfiction, hayrankurgusu demektir. X-Files hayranlarının kendi hayal güçlerini kullanarak yazdıkları X-Files hikayeleridir. Sıklıkla Mulder ve Scully'nin ilişkilerini konu alan fanfiction'lara rastlansa da, X-Files bölümleri kadar -hatta onlardan daha bile- güzel ve yaratıcı hikayeler de bulunabilir. Aşağıda çevirdiğimiz bir kaç fanfiction'ın yanısıra, Türk hayranların da yazdığı hikayeleri okuyabilirsiniz.

Bilgi almak ve kendi yazdığınız ya da çevirdiğiniz fanficiton'ların burada yayınlanmasını sağlamak için, faq@thexfiles-tr.net adresine mail atabilirsiniz.

...:: Çeviri Fanfictionlar ::...
...:: Türkçe Fanfictionlar ::...


  » Three Days
  
  »
Wicca

  » Maske

  » Kybele'nin Kızları

  » Beddua
  
  »
Otokontrol
  
  »
Geldikleri Gibi Giderler


TheXFiles-TR isminin kullanım hakları İzmir 14. Noterinden alınan belgeyle sayfamız adına kayıt altına alınmıştır. TheXFiles-TR isminin başka kişi,kurum ve Internet siteleri tarafından kullanılması yasaktır. Site içerisinde yer alan tüm haber, metin, ve diğer içerik thexfiles-tr.net 'e aittir. Hiçbir şekilde basılı veya herhangi diğer bir elektronik ortamda (CD, Internet vs.) izinsiz kullanılamaz. Sitemizin Beyin Atölyesi, Fanfic, Fanart bölümlerinde yayınlanan yazı, resim vb. eserlerin sorumlulukları, sahiplerine aittir. Alıntı, kopya olduğu anlaşılan eserler derhal silinecektir.

Bu site The X Files hayranları tarafından hazırlanmış, dizinin Türkiye'deki hayranlarına kaynak teşkil etmesi için tamamen amatör sebeplerle oluşturulmuş bir sitedir. 1013 Productions ve 20th Century Fox ile hiçbir bağlantısı yoktur. The X Files ile ilgili tüm haklar, bu şirketlere aittir.

Copyright © 1999-2006 TheXFiles-TR