» Ana Sayfa
   » X-Files Nedir?
   » FORUM
   » X-Cast
   » Bölüm Rehberi
   » Bölüm Adları
   » Mitoloji
   » Senaryolar
   » Fanfiction
   » Fanart
   » Basında X Files
   » X-Sözlük
   » Bilmedikleriniz
   » The X Team
   » Etkinlikler
   » Linkler


Dizi ve sayfa ile ilgili her
türlü soru ve önerinizi
faq@thexfiles-tr.net
adresine yollayabilirsiniz!

 
Aşağıda linkleri yer alan bazı The X Files sitelerinde dizinin gelecek sezonları ile ilgili bilgiler bulunmaktadır. Gelecek sezonları izlememiş olan arkadaşlarımıza bu sitelerde gezinirken dikkatli olmalarını tavsiye ederiz.

www.thexfiles-tr.net

 

The X Files İle İlgili Linkler :...
The X Files DVD Screen Grab Archieve
En kaliteli bölüm fotoğraflarına (XF DVD setlerinden capture ediliyorlar) ulaşabileceğiniz bir site burası… Ekstra fotoğrafların da mevcut olduğu çok iyi hazırlanmış bir site. 60.000’e yakın fotoğraf var, dile kolay :)

The X Files Compilation

Geniş içerikli ve yenilenmeye devam eden bir X Files stesi. Sol kısımdaki menüden de anlayacağınız gibi dizi hakkındaki bilgiler açısından yok yok.. Bölüm hataları (nitpicks), kamera arkası (bloopers) bölümleri dikkat çekici..


X Files Timeline
X Files’ın tarihi.. Büyük Patlama’dan başlayıp bugüne hatta bugünden sonrasına, X Files’ta ne anlatıldıysa hepsini derlemiş bir X Files kronoloji sitesi… Zamanınız ve ömrünüz (:P) yeter de okuyabilirseniz ne ala…


Duchovny Net
David Duchovny ile ilgili herşeyi bu sitede bulabilirsiniz.The Official Gillian Anderson Website
Gillian Anderson’un resmi sitesi... Kendisi ile ilgili son haberleri buradan takip edebilirsiniz.David And Gillian Net
David Duchovny ve Gillian Anderson ile ilgili fotoğraflar, sık sık güncellenen bu sitenin ana materyalleri.. Gerçekten çok büyük bir resim depoları var. Kaçırmamanızı öneririz.Inside The X

X Files’ın bütün bölümlerinin senaryolarının bulunabileceği site. Lone Gunmen senaryolarına da buradan ulaşabilirsiniz.

Roadrunners X Files
Banner'ındaki bilgilerden de anlaşılabileceği gibi bölüm özetleri, resim galerileri, medyadan derlenmiş makaleler, ve devamlı güncellenen haberleri ile geniş bir arşiv sunan bir site. Özellikle de "Video Clips" bölümüni tavsiye ediyoruz size.Tere Art Classic
The X Files fanart alanında ünlü bir isim; Tere... Dizi ile ilgili birçok güzel çalışmasını yukarıdaki linkten görebilirsiniz. Kendisine ait diğer sayfalara ait linkler, bu sayfanın sağ köşesinde bulunuyor. Özellikle The X Files Fanart Listing sitesini de ziyaret etmenizi öneririz. Ancak şunu da hatırlatalım, Tere yakın zamanda bu siteyi kapatıp bütün çalışmalarını <http://darkbeauty.net/> adlı sitesine taşımayı düşünüyor. Eğer yukarıdaki link çalışmazsa (ki büyük ihtimalle sizi linkini verdiğimiz siteye kendisi yönlendirecektir) bu diğer linki kullanın.

White Noise
The X Files bölümlerinde kullanılan şarkıları merak mı ediyorsunuz? O zaman bu site tam bu isteğinize cevap verecek nitelikte. Bütün sezonların şarkı listelerine bu siteden ulaşabilirsiniz.TheXFiles-TR isminin kullanım hakları İzmir 14. Noterinden alınan belgeyle sayfamız adına kayıt altına alınmıştır. TheXFiles-TR isminin başka kişi,kurum ve Internet siteleri tarafından kullanılması yasaktır. Site içerisinde yer alan tüm haber, metin, ve diğer içerik thexfiles-tr.net 'e aittir. Hiçbir şekilde basılı veya herhangi diğer bir elektronik ortamda (CD, Internet vs.) izinsiz kullanılamaz. Sitemizin Beyin Atölyesi, Fanfic, Fanart bölümlerinde yayınlanan yazı, resim vb. eserlerin sorumlulukları, sahiplerine aittir. Alıntı, kopya olduğu anlaşılan eserler derhal silinecektir.

Bu site The X Files hayranları tarafından hazırlanmış, dizinin Türkiye'deki hayranlarına kaynak teşkil etmesi için tamamen amatör sebeplerle oluşturulmuş bir sitedir. 1013 Productions ve 20th Century Fox ile hiçbir bağlantısı yoktur. The X Files ile ilgili tüm haklar, bu şirketlere aittir.

Copyright © 1999-2006 TheXFiles-TR